Šílená změna

Šílená změna- 9.díl

10. září 2011 v 11:14 | Ronny
Další den mě mamka prala kalhoty a z kapsy vytáhla papírek. Hned jak ho vytáhla tak mě zavolala. Papírek jsem si vzala do pokoje, sedla jsem si na postel a papírek rozbalila. Bylo v něm telefonní číslo a vzkaz '''Zavolej mi'' . Vůbec nechápu jak se mi tam ten papírek dostal, ale moc dlouho jsem to neřešila a na to číslo jsem zavolala. Ozval se milý klučičí hlas.''Ahoj, kdo volá?''..''Ahoj, promiň asi to bude omyl, ale našla jsem tvoje číslo v mých kalhotech'' ..''To nebude omyl. Moje číslo jsem ti tam dal já umyslně. To jsem já ten kluk ze včerejška'' … No jasně už se mi to vybavuje.. Jak jsem do něho vrazila tak mi asi dal ten papírek do kalhot, ale protože jsem z něho byla uplně paf tak jsem to ani necítila. S Tomášem jsem si volali asi 30 minut. Je velmi zábavný a milý. Dokonce mě pozval na oběd. Užasný. Tak jsme se domluvili na den a hodinu. Bylo to rychlý první schůzku máme zítra. Jupíjej. Dneska jsem to všechno musela říct Nikol. Měla velkou radost i za mě. Večer jsem se vykoupala a šla brzo spát, abych byla na zítřek fit. Ráno jsem se normálně probudila, nachystala si snídani, navštívila jsem koupelnu a pak znova do pokoje oblíct si něco v čem se budu Tomášovi líbit. Bylo hezky a teplo, takže vyhrála sukně a tílko. Ve 14:00 jsem vyrazila na náměstí kde jsme měli s Tomášem sraz. Byl tam dřív než já, takže jsem nemusela čekat. Odpoledne probíhalo užasně. Pořád jsme se smáli. Domů jsem šla až kolem 17:00 a Tomáš šel semnou. '''Bylo to fajn odpoledne. Nechceš si to někdy zopakovat?'' Já jsem samozřejmě neváhala a řekla '''jo, klidně'' . Asi po dvou hodinách čučení do stropu jsem usnula. Ráno jsem se podívala na mobil a měla tam jednu zprávu. Byla od Tomáše. ''Celou noc jsem nespal. Musel jsem pořád myslet na to krásný odpoledne s tebou'' .. Měla jsem divnej pocit, ale věděla jsem, že se mi Tomáš líbí. A já jemu možná taky. To be continued :)

Šílená změna- 8.díl

15. srpna 2011 v 22:26 | Ronny
V této době si už ani slepica zadarmo nezahrabe. A ona nám dá 50 000,- . Peníze jsme si vzaly a já jsem řekla našim ať mi peníze dají na účet. Když jsem šla večer spát tak jsem pořád přemýšlela nad tou paní. Zdála se mi hrozně povědomá, už jsem ju někde viděla. V tu ránu jsem si vzpomněla na pořad, který dávali na primě. Bylo to něco o politice. A ta paní byla žena nějakého poslance, ale už nevím jak se jmenoval. Po dlouhém přemýšlení jsem rychle odešla do říše, kde je všechno jinak.
Druhý den
Konečně přišel víkend a já jsem měla dlouho očekávané narozky. Konečně je mi 16. Tak jsem si řekla, že bych to mohla oslavit s Nikol třeba na nějaké diskotéce. Po obědě jsem jí hned zavolala a ona souhlasila. Zavolala jsem ještě Káti a Monči jestli nechcou jít s náma. Naštěstí obě souhlasily a tak jsme asi kolem 20:00 vyšly na tu velkolepou párty. Do shock baru jsme přišly celkem brzo, asi za 20 minut. Zrovna hráli mou oblíbenou písničku od Jennifer Lopez On the floor. Hned jsem stáhla holky na parket a pekelně jsme to tam rozjely. Na moje štěstí neštěstí jsem vrazila do jednoho užasnýho kluka. Byl to kluk mých snů. Měl delší černý vlasy, hnědý oči a jeho oblečení bylo nádherné. Jakmile jsem do něho vrazila tak se mě chytil, aby nespadl. Chvilama se mě zdálo, že mě stáhne s sebou, ale naštěstí jsem to ustála (možná by se mi to i líbilo). Než jsem se stihla tohu božímu klukovi omluvit byl pryč. Proto jsme si šly s holkama sednout a dát si nějakej ten drink. Já už jsem kolem 22:00 byla na šrot, takže mě kámošky odvedly domů a předaly mamce. Další den mě mamka prala kalhoty a z kapsy vytáhla.. to be continued :)

Šílená změna- 7.díl

29. července 2011 v 12:00 | Veruš
Nestihla jsem ani seběhnout schody a už někdo zvonil. Byla to Nikol. Byla celá od krve. ''Rychle volej záchranku. Na ulici se srazily dvě auta a jedno z nich srazilo nějakou paní. Snažila jsem se jí dostat ven z pod auta, ale nešlo mi to. Ryhle volej. Já zatím zavolám hasiče.'' zděšeně mi řekla Nikol. Obě jsme volaly a během 5 minut byla pomoc na místě. Když jsme se vracely domů tak se mě zamotala hlava, protože nenávidím krev, a když ji uvidím dělá se mi zle. Řekla jsem to Nikol a ta mě vzala a odnesla domů. Tam mě položila na pohovku a já jsem se za chvílí probrala. Asi po 30 minutách jsme ze sebe šly umýt tu krev a pak jsme si šly lehnout, protože jsme byly vážně unavené.
Druhý den
Druhý den hned ráno jsme zavolaly do nemocnice jak je té paní. Řekli nám, že je ve vážném stavu, ale budou dělat maximum pro to, aby se její stav zlepšil.
Za 14 dní byla ta paní propuštěna z nemocnice a hned jak jí pustila šla k nám. '''Dobrý den. To jsi ty? Ta dívka, která mi zachránila život? Chtěla bych se ti nějak poděkovat, ale jenom slovo děkuju je moc slabé. ''' Na všechny její otázky jsem odpověděla a řekla jsem jí ještě o Nikol. ''' Vám oběma dám každé 50 000,- za záchranu mého života'' Řekly jsme jí, že tohle nemůžeme přijmout, ale ona trvala na svém. Ona nebyla jen tak nějaká paní z ulice. Normální paní by nám třeba jenom poděkovala, ale nikdy by nám nedal 50 000,- obzvlášť teď.. v této době. To be continued :)
Líbil se vám 7.díl?
Je moc krátký já vím.. Ale nejsu zrovna na blogu a článek je přednastavený..Takže proto tak krátký díl..
Nezlobte se..:)
Co si myslíte, že bude dál?

Šílená změna- 6.díl

24. července 2011 v 17:21 | Veruš
Moc ráda vzpomínám na tyhle časy. Na ty časy, kdy jsme s Markem byli spolu každý den. Moje vzpomínání mě celkem unavilo a tak jsem rychle usnula. Brzy ráno mě zbudilo pípání mého telefonu. Psala mi Nikol. ''Stávej semínko holala, bude z tebe fiala. Ahoj Denisko. Mám pro tebe pár novinek. A potřebuji se o ně s tebou podělit. Dlouho jsme se neviděly. Ty jsi pořád nemocná? Musím tě vidět. Doufám, že budeš dneska kolem 14:00 doma Čekej mě.'' Nikol je moje nejlepší kamarádka už od plínek. Chodily jsme spolu do školky a teď i do školy. Já jsem si smsku přečetla až ve 12:00 takže jsme se šla hned nachystat. O půl druhé zazvonil zvonek a já jsem si myslela, že je to Nikol, ale stál tam pošťák a nesl mamce nějaké dopisy. Bylo asi 13:55 a Nikol mi volala a říkala, že za 5 minut je u mě. Na těch 5 minut jsem si zapnula telku a dívala jsem se na Zoufalé manželky. Už bylo 14:35 a já jsem začínala mít o Nikol strach. V hlavě se mi začínaly honit děsivé myšlenky. Nikol mám velmi ráda, takže není divu, že jsem o ní měla vážně hrozný strach. Proto jsem jí zavolala. Volala jsem jí asi 5x, ale nikdo mi to nezvedal. Za chvíli mě volala maminka od Nikol a ptala se mě, jestli je už Nikol u nás. Řekla jsem jí, že ne a že mi nebere telefon. Nikolinina maminka mi řekla, že Nikol vyrazila z domu v 14:15. Začínala jsem se pomalu uklidňovat, protože jsem věděla, že k nám je to celkem kus cesty. Asi 15 minut pěšky, ale když mi Nikol volala tak říkala, že za 5 minut bude u mě. Takže to znamená, že už musela být na cestě. Zase jsem se o Nikol začala bát. Když bylo 14:40 tak mi přišla smska ''' Promiň Deni. Potkala jsem Peťu a Sašu a trošku jsem se s nimi zapovídala. Za 10 minut jsem u tebe.'' Pravděpodobně mi Nikol psala od Peti nebo od Saši, protože tohle nebylo vůbec její číslo. Asi se jí vybil telefon. V 14:50 jsem z ulice uslyšela velikánskou ránu..To be continued
*Jak se vám líbil 6.díl?
*Co si myslíš, že bude v dalším díle?

Šílená změna- 5.díl

22. července 2011 v 11:17 | Veruš
1. září k nám přišel nový žák. Byli jsme teprve v 7.třídě a to mě kluci ještě moc nebrali. Ale řekla jsem si, že jako kamarád by byl dobrý. Šla jsem za ním a představila jsem se. ''Ahoj, já jsem Denisa'' .. Chlapec se na mě usmál a svým krásným hlasem řekl '''Ahoj, já jsem Marek'' ... Páni... Jakmile Marek řekl první slovo zamilovala jsem se do jeho hlasu.. Jeho hlas byl tak něžný, ale přesto z něho vyzařoval tvrďák. První dny nebyly zrovna úžasné, ale pak přišly vánoce a ve škole jsme si rozdávali dárky. Ten rok jsem dostala jeden velký dárek od tajného ctitele ze třídy. Řeknu vám, že jsem vůbec netušila od koho tak velký dárek je. Dostala jsem velkého plyšového medvěda, který držel srdíčko s nápisem '''mám tě rád'' .... Jakmile jsem medvěda vyndala z papíru přišel ke mně Marek a zeptal se mě ''' tak co všechno si dostala?'' ...všechno co jsem dostala jsem mu ukázala, ale nejvíc se mu líbil můj méďa.. Když jsme seděli v jídelně tak mi kamarádka řekla, že po celou dobu, co jsem rozbalovala dárek se na mě Marek pořád díval.. Od vánoc se s Marek víc bavím a častěji chodíme ven... O prázdninách jsme se domluvili, že pojedeme stanovat... Ten víkend pod stanem byl výborný, skvěle jsme se bavili.. Ale po zbytek prázdnin jsem na Marka už neměla čas, protože jsem musela jet k babičce.. V 8.třídě jsem byla s Markem každý den venku dokonce jsme se spolu i učili... Každý ve třídě se nás ptal jestli spolu chodíme, ale naše odpovědi byly vždycky ''ne''... Byl konec 1.pololetí a já a Marek jsme šli jako obvykle na hřiště.. Ten den byl Marek hodně nervózní.. Takového jsme ho ještě neviděla.. '' Není ti něco? Dneska seš trošku nervózní ne? Stalo se něco?'' zeptala jsem se...''Nic mi není co by mi mělo být, je prostě nevím jak se mám zeptat.. bojím se, že to nevyjde '' ...'' Nevyjde co?'' ...''Víš Deni.. Já tě mám hrozně rád.. ty dny co trávím s tebou jsou nezapomenutelný a krásný.. No a tak se tě chci zeptat..'' ...''Možná vím na co se chceš zeptat... Cítím to samé... A jestli se chceš zeptat jestli s tebou nechci chodit... moje odpověď je ANO'' .. Marek se usmál a řekl, že jsem mu usnadnila práci.. Nebyla to sice taková romantika, ale jsem ráda, že jsme spolu.. Od konce 1.pololetí 8.třídy jsem s Markem.. Jsme spolu už víc jak půl roku a moje láska k němu je pořád tak velká a silná.. TO BE CONTINUED :)

Šílená změna- 4.díl

20. července 2011 v 22:55 | Veruš
.. Marek měl o mě strach a tak šel semnou domů... Před barákem jsme se rozloučili a já jsem si šla okamžitě lehnout... Vzala jsem si prášek na bolení břicha a okamžitě jsem usnula... Noc byla klidná a tichá.. Jediný co jsem slyšela byly kapky deště, které ťukaly na ,moje okna..
Druhý den
Druhý den jsem vstávala poměrně brzo... asi kolem 9... Mamka zamnou přišla do pokoje a první co mi řekla bylo ''Ty vůbec nevypadáš dobře.. Oblíkni se a zajedeme k doktorovi'' Nedělala jsem scény tipu ''Nikam nejdu, je mi dobře '' .. ne to nejsem já ... Oblékla jsem se a jeli jsme k doktorce..
U lékaře
''Dobrý den slečno, už vás čekám.. Vaše matka mi volala a říkala, že vůbec nevypadáte dobře''
''Dobrý den.. Už asi 2 dny jenom ležím.. S těmi bolestmi v břiše se nedá nic dělat''
.. A tak mi doktorka udělala vyšetření a řekla nám, že musíme 10 minut počkat v čekárně než dojdou výsledky'' ... Za 10 minut nás sestřička pozvala do ordinace a doktorka mi řekla, že mám pouze nějakou chřipku.. ''Slečno musíte ležet, pít čaj a hlavně to musíte vypotit'' usmála se a my jsme odešly... Po příchodu domů jsem si šla lehnout a na noťasu jsem se dívala na filmy.. Po nějaké době jsem film ani nevnímala, protože jsem myslela na naše seznámení s Markem... Začalo to asi takhle.. TO BE CONTINUED :)

Šílená změna- 3.díl

19. července 2011 v 21:17 | Veruš
''Ahoj broučku.. musím ti něco říct.. něco důležitého... zítra mi napiš kdy se sejdeme ... tak ahoj a promiň, že jsem tě zbudil''.... byla jsem celkem vyděšená co mi řekne.. ale už jsem mu ani neodepsala.. neměla jsem na to sílu....
Druhý den
Ráno jsem se probudila kolem 11:00 .. šla jsem se nasnídat, vykoupat, obléct a namalovat se.. to mi zabralo celkem dost času.. Pak jsem si vzpomněla, že musím napsat Markovi a domluvit si s ním schůzku... ''Ahoj Marku.. Sice mi není zrovna nejlíp, ale dáme si sraz u radnice v 16:00 ok?'' ... Marek mi do půl hoiny odepsal... a souhlasil... Uvařila jsem si čaj a šla si sednout do obyváku.. zrovna dávali na prima cool ''vítejte doma'' .. Zrovna stavěli dům pro velkou rodinu, kterou živila pouze matka, protože otec jim zemřel... hrozně mě dojalo jak dali ''strom'' do nějakého pokoje s jejich fotkami..:') .... bylo půl čtvrté a já jsem pomalu vyrazila za Markem.. vážně jsem se bála co mi řekne... Když jsem dorazila k radnici Marek už tam stál .. ''Ahoj'' řekl takovým nesebejistým hlasem... odpověděla jsem mu a zeptala jsem se ho co mi chce tak důležitého říct...''Víš... hrozně těžko se mi to říká.. není to pro mě lehký to mi věř'' .. začínala jsem se klepat a slzy jsem měla na krajíčku... bála jsem se toho nejhoršího.. ptala jsem se sama sebe ''dá mi kopačky?''... Marek teda pokračoval..''Deni.. my se budeme stěhovat.. je to odtud asi 50km... a bojím se, že náš vztah na dálku nevydrží'' ..''Broučku... to snad né.. nemůžeš se odstěhovat... budeš mi hrozně chybět..'' ... ''Budu za tebou každý víkend jezdit'' usmál se a políbil mě... ''Dobře'' ... Úsměv jsem mu vrátila.. zeptala jsem se ho jestli je to všechno co mi chtěl říct.. bylo mi totiš vážně zle a chtěla jsem si jít domů lehnout.. ''Jo,je to všechno.... teda vlastně není''... Můj stres se vrátil a začínala jsem být nejistá... ''Miluju tě'' ... ''Já tebe taky'' .. Marek měl o mě strach a tak šel semnou domů... Před barákem jsme se rozloučili a já jsem si šla okamžitě lehnout...TO BE CONTINUED :)
*Líbi se vám 3.díl?
*Co si myslíte,že bude v dalším díle?

Šílená změna- 2.díl

19. července 2011 v 13:05 | Veruš


Marek se mě zděšeně zeptal ''Kdo ti píše?'' ...' 'Mamka.. Jeli k babičce a celý víkend budu doma sama''.. .Hned jak jsem to Markovi dopověděla došlo mi, že by mohl být na víkend u nás... ''Nechceš mi přes víkend dělat společnost?'' zeptala jsem se a laškovně jsem se pousmála... ''Jenom přes víkend? Ale budu rád.. Naši stejně nejsou doma'' usmál se, chytl mě za ruku a šli jsme domů... Když jsme přišli dom tak jsem ukázala Markovi pokoj a samozdřejmě postel kde budeme spát.. Hned si do ní lehl.. Po chvilce si sedl a stáhl mě za ním do postele... ''Copak se bude dneska večer dít zlatíčko?'' zeptal se a dál mě líbal na krku... ''Chceš to vážně vědět? Fajn nejdřív z tebe slezu ,pak se půjdu vykoupat a pak si za tebou lehnu a budeme se dívat na nějakej film'' odpověděla jsem a šla jsem udělat co jsem řekla.... Hned po sprše jsem šla do postele.. nemohla jsem uvěřit vlastním očím... na posteli byly rozházeny lístky z růže, na nočních stolkách a kolem televize byly svíčky a světlo bylo ztlumené.. Lehla jsem si a za chvilku přišel Marek.. Lehl si zamnou a zapnuli jsme si film... Dívali jsme se na The Last Song... ale v půlce filmu jsem jaksi vytuhla... Marek tedy telku vypl a přitulil se ke mě.. najednou jsem cítila jeho rty na mém krku. To mě příjemně zbudilo.. tak jsem se otočila a začala jsem ho líbat.. Zašlo to až tak daleko, že jsme se navzájem začali svlíkat.... ano.. byla to nádherná noc..
Druhý den
Marek musel brzo ráno jít domů,protože mu psala mamka,že jedou k tetě a strýcovi..Takže asi kolem 10:00 odešel.. Já jsem si šla ještě lehnout a spala jsem asi do 12:00, protože jsem dostala hlad.. Šla jsem se tedy najíst... Dala jsem si smažený sýr a hranolky... Pak jsem si šla zase lehnout , protože mi nebylo nějak dobře... Chvilama mě bylo až na zvracení :/ .. V posteli jsem chvilku přemýšlela z čeho mi je tak blbě.. ale po té dlouhé chvíli jsem usnula.... Navečer kolem 19:00 přijeli naši.. mamka mě dala prášek , aby mi bylo líp a já jsem zase usnula.. Kolem 21:00 mi přišla SMSka.. psal mi Marek .. ''Ahoj broučku.. musím ti něco říct.. něco důležitého. zítra mi napiš kdy se sejdeme ... tak ahoj a promiň, že jsem tě zbudil''.... byla jsem celkem vyděšená co mi řekne.. ale už jsem mu ani neodepsala.. neměla jsem na to sílu.. TO BE CONTINUED :)
Jak se vám tento díl líbil?
Co si myslíte,že řekne Marek Denisi?

Šílená změna- 1.díl

19. července 2011 v 0:10 | Veruš


Ahoj
1.pololetí školního roku máme za sebou...A já jdu po dlouhé době na rande s Markem .. Už se na něho moc těším, protože jsem ho 14 dní neviděla ,důvodem bylo, že byl na dovolené v Bulharsku ... Každý den mi psal SMSky ve stylu: ''Ahoj miláčku. Jak se máš? Je mi tady bez tebe hrozný smutno. Už se na tebe těším. Miluju tě :* '' On je tak sladkej.. Před spaním si čtu ty jeho SMSky.. Pak se mi líp spí..:)
Druhý den
Dneska je sobota a já jdu konečně na rande s Markem. Teď se jdu vykoupat, vyfoukat vlasy, namalovat a oblíct si něco pěknýho.. něco v čem se budu Markovi líbit :)... Kolem 15:00 jsem byla nachystaná.. Sraz jsme měli u školy v 16:00.. Protože jsem měla čas ,šla jsem se najest. .Zrovna jsme měli špagety a jak na potvoru jsem se musela pokydat :/ Než jsem se převlíkla tak bylo 15:45 a já to mám ke škole celkem daleko asi 30 minut pěšky.. jela bych busem, ale zrovna žádnej nejel.. Byla jsem hodně nervózní a myslela jsem si, že na mě bude Marek naštvanej, protože jsem přišla pozdě... Na rande jsem přišla v 16:15.. a jakmile mě Marek uviděl šel mi naproti vzal mě do náruče a políbil mě ... Chtěla jsem se mu omluvit, ale nešlo to.. Jeho rty na mých mě to nedovolily... Po pár minutách mě pustil na zem a řekl ''Miláčku strašně si mě chyběla, pojď semnou mám pro tebe menší překvapení'' .. Chytla jsem ho za ruku a šli jsme.. celou cestu jsme si povídali.. Po 10 minutách jsme došli do parku.. Uprostřed parku byla položená deka a na ní košík, kolem deky stály svícny se svíčkama... Jak romantické...:) Sedli jsme si na deku a Marek nachystal pití a jídlo .. Když jsme se najedli zeptal se mě .. ''Chutnalo ti zlato?'' .... ''Od tebe mi chutná všechno miláčku'' .. Přisunala jsem se k němu a začali jsme se dlouze líbat.. Asi po třech hodinách mě šel Marek vyprovodit domů.. Zrovna, když jsme došli k domu přišla mi SMSka.. psala mi mamka ''Ahoj Denisko.. jeli jsme k babičce budeme tam celý víkend. Tak nezlob, v ledničce máš jídlo. Pá.'' Marek se mě zděšeně zeptal ''Kdo ti píše?'' ...''Mamka..Jeli k babičce a celý víkend budu doma sama''...TO BE CONTINUED :)Tak jak se vám 1.díl líbil?
Co myslíš,že bude v dalším díle?

Šílená změna- Úvod

18. července 2011 v 22:02 | Veruš


Ahoj.
Jmenuju se Denisa.Je mi 15let a chodím do 9.třídy základní školy...Můj život je tak nějak normální..Taťka je prezident jedné módní firmy a mamka pracuje jako zástupkyně ředitele na střední škole..Mám dva sourozence..starší sestru,které je 20 let,ale už s náma nebydlí.. a pak mám mladšího bratra,kterýmu je 12 let...S mým přítelem Markem jsme spolu už půl roku,strašně ho miluju <3 Marek je nejhezčí kluk na škole takže po něm každá holka básní..To mě celkem štve,ale on miluje mě a já miluju ho..takže můžu být (snad) v klidu ..Po základní škole se chystám jít na designérskou školu..Hrozně mě baví navrhovat interiér :) .. Na střední školu se těším,protože tady na základní škole nejsem moc oblíbená.. Ale moc mě to neštve..Furt lepší než kdybych byla moc oblíbená a každej by mi lezl do zadní části těla :) Takhle mi to (celkem) vyhovuje..Mám svou bandu,kterou tvoří asi 8 holek ... Ale bojím se,že až se každá rozdělíme na jinou školu, tak už se nebudeme scházet..a že budu sama :( ..
Jsem normální pubertální holka,mám světle hnědý vlasy,hnědý oči a bohužél nosím brýle...


Tak tohle by na úvod bylo asi všechno..
Doufám,že mě nebudete moc kritizovat a doufám,že se vám příběh bude aspoň trochu líbit..
Jsem začátečník a tohle bude můj vůbec první příběh..
Jestli vás tenhle krátký úvod aspoň trochu zaujal tak mi to prosím napište do komentáře :-)
Moc děkuju :-)
Zítra snad napíšu 1.díl :-)
Tak doufám,že se vám bude líbit :-)
Pac a pusu vaše Mad-sheep :-)*
 
 

Reklama